دیوار پوش چه کاربردی دارد؟

سه شنبه 7 آبان 1398
19:07
محمد

دیوار پوش چه کاربردی دارد؟

شاید هنگامی که اسم دیوار پوش را برای اولین بار شنیده اید به این موضوع فکر کرده اید که دیوار پوش یک اسم کلی است وبرای همه چیز هایی از قبیل کاغذ دیواری ،پوستر دیواری و... که باعث پوشش دیوار می شوند استفاده می شود ،در حالی که این یک باور غلط است ودیوار پوش خودش نوعی از پوشش دیواری محسوب می شود که کاربرد های متفاوتی با سایر پوشش ها دارد که درادامه برایتان شرح می دهیم.

پوشش دیواری نام برده به دلیل این که ضخامت قابل توجه ای دارد می تواند کاربرد گسترده تری نسبت به کاغذ دیواری وپوستر دیواری داشته باشد ، برای مثال می توان از آن در آشپزخانه وجاهای مرطوب منزل نیز استفاده کرد ،چرا که می تواند در مقابل این موارد مقاومت خوبی از خود نشان دهد وآسیب نبیند ،درحالی که سایر پوشش ها این گونه نیستند وبسیار سریع با برخورد آب ویا در معرض رطوبت قرار گرفتن ،تغییر شکل می دهند واین موضوع می تواند ضرر های مالی بسیاری به شما وارد کند.

یکی دیگر از تفاوت های دیوار پوش ها با سایر پوشش های دیواری در این است که از آن نمی توان در تمامی قسمت های ساختمان استفاده کرد وتنها در مناطق خاصی از آن استفاده می کنند وبیشتر جنبه ی تزیینی دارد ،پس نباید از آن برای تزیین کل ساختمان استفاده کرد ،چرا که ظاهر بسیار خسته کننده ای را برجای خواهد گذاشت.

نکته ی دیگری که لازم می دانیم برایتان شرح دهیم ،این است که برای مناطقی که آسیب پذیر هستند ،مثل قسمت های پایینی دیوار ها به خصوص دیوارهای اتاق کودکان ، دیوار پوش می تواند ضربه گیر بسیار خوبی باشد.

هیچگاه فراموش نکنید که این نوع از پوشش می تواند در مصرف انرژی منزل نیز بسیار به صرفه باشد ،چرا که عایق دمایی بسیار خوبی نیز محسوب می شود.

تنوع دیوارپوش ها

دیوار پوش ها از چند نوع ماده خاص به نام های یو پی وی سی ،ام دی اف ،چرم و... ساخته می شوند که هریک از آن ها می تواند به نوبه ی خود تنوع رنگ وطرح بسیاری داشته باشد ،اما به هیچ وجه نباید از آن ها توقع داشته باشیم تنوعی در حد کاغذ دیواری را برایمان فراهم کنند ،چرا که مکانیسم ساخت ومواد اولیه ی آن ها از زمین تا آسمان با یکدیگر تفاوت دارد.

قیمت دیوار پوش ها

گاهی برخی افراد هستند که از ما می خواهند رنج قیمتی دیوار پوش ها را برایشان شرح دهیم وما مانند زمان های گذشته هم چنان ناگزیر می شویم این موضوع را مطرح کنیم که در خواست چنین چیزی کاملا اشتباه است ،چرا که اولا مشخص نیست شما در چه زمان ودر چه سالی مشغول مطالعه این مقاله هستید واگر ما قیمتی را مطرح کنیم شاید در زمانی که شما این مقاله را مطالعه می کنید بسیار به تناقض بر بخورید ،دوما شرکت تولید کننده دیوار پوش های مختلف نیز با یکدیگرمتفاوتند وبه هیچ وجه نمی توان قیمت یکسانی برای آن ها مطرح کرد ،چرا که کیفیت هر جنسی با دیگری نیز متفاوت است ولی برای مطلع شدن از قیمت این نوع پوشش می توانید با شماره زیر تماس بگیرید. 02144288700


[ بازدید : 1 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دیوارپوش است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات